Kelmės „Kelmė“ – 2013 m. Lietuvos pirmos lygos tinklinio vicečempionai

Be kategorijos

Savaitgalį Kelmėje vyko 2013 m. Lietuvos vyrų tinklinio I lygos finalai.

Finaliniame ketverte dėl čempionų titulo kovojo „KKSC-Norvelita“ (Raseiniai), „KTU-Mintonet“ (Kaunas), „ŽSM-Statybos ritmas“ (Marijampolė) ir šeimininkai – Kelmės „Kelme“ – komandos, kurios žaidė vieno rato sistema. Visas tris pergales iškovojo ir 2013 m. Lietuvos pirmos lygos čempione tapo Raseinių „KKSC-Norvelita“ komanda, kuri įgijo teisę rudenį žaisti pereinamąsias rungtynes dėl patekimo į 2013–2014 m. sezono Aukščiausiąją lygą su penktoje vietoje šioje lygoje šį sezoną likusia Vilniaus VGTU komanda.

Raseiniškiai rezultatais 3:2 (25:21, 25:16,24:26,19:25,15:13), 3:1 (21:25,25:17, 28:26,25:16) ir lemiamuose rungtynėse 3:0 (25:22, 25:21,25:16) nugalėjo atitinkamai Kauno „KTU-Mintonet“, Marijampolės „ŽSM-Statybos ritmo“ ir Kelmės ,,Kelme“ komandas bei tapo nugalėtojais.

Raseinių komandoje, treniruojamoje trenerio Antano Lukošiaus, kuris ilgą laiką dirbo ir mūsų rajone tuometinėje Tytuvėnų žemes ūkio mokykloje, žaidė ir nugalėtojais tapo buvę Kelmės „Antivio-Etovio“ žaidėjai raseiniškiai Mindaugas Mikalauskas, Audrius Zagužauskas ir Mantas Bartkus. Be jų komandoje dar žaidė Nerijus Marcinkus, Arnas Rumševičius, Aurimas Dyglys, Arlandas Montvydas, Mantas Petravičius, Ignas Sutkevičius ir Remigijus Vitkus.

Antra čempionate liko 2011 m. šios lygos čempionė Kelmės „Kelmė“ komanda, kuri rezultatais 3:1 (25:18, 20:25, 25:14, 25:19) nugalėjo Marijampolės „ŽSM-Statybos ritmo“ ekipą ir 3:1 (25:17, 25:23, 21:25, 25:21) laimėjo prieš Kauno „KTU-Mintonet“. Kelmės komandai šiame finaliniame ketverte dėl traumų žaisti negalėjo Saulius Abromavičius ir Egidijus Kučinskis. Be jų komandoje, treniruojamoje Mindaugo Lopetaičio, šiame sezone žaidė bei vicečempionais tapo Darius ir Arnoldas Barauskiai, Darius Abromavičius, Darius Tamošaitis, Martynas Lopetaitis, Gilbertas Kerpė, Rokas Urbelis, Tomas Dausinas,Simonas Urbelis, komandos libero žaidėjai Aidas Danbrauskas ir Ignas Barauskas. Praėjusiame 2012 m. sezone Kelmės tinklininkai buvo ketvirti.

Trečia liko jauna Marijampolės „ŽSM-Statybos ritmo“ ekipa, kuri rezultatu 3:1 (25:20, 22:25, 25:22, 25:17) nugalėjo tik praėjusių metų šios lygos bronzininkę Kauno „KTU-Mintonet“ komandą, šiemet likusia ketvirta.

Varžybų uždarymo metu komandas apdovanojo ir gražuoles taures bei medalius įteikė varžybų vyriausiasis teisėjas Rolandas Gylys bei Kelmės rajono vicemeras Kęstutis Bilius.

Į simbolinį geriausių žaidėjų šešetą pateko Marijampolės „ŽSM-Statybos ritmo“ žaidėjai Deivydas Raibikis ir Evaldas Labanauskas, iš Kelmės „Kelmė“ komandos – Arnoldas Barauskis ir Rokas Urbelis, iš Raseinių „KKSC-Norvelita“ komandos Mindaugas Mikalauskas ir Arnas Rumševičius. Geriausiu treneriu pripažintas Antanas Lukošius iš Raseinių „KKSC-Norvelita“ komandos.