Kelmiškiai tinklininkai – Lietuvos čempionai

Be kategorijos

Kelmės „Antivio-Etovio“ tinklininkai po trejų metų pertraukos tapo Lietuvos čempionais. Šiauliuose vykusiame antrajame finalo mače kelmiškiai sekmadienį 3:1 (25:16, 22:25, 25:7, 25:18) nugalėjo čempionės titulą praradusią Vilniaus „Flamingo Volley“ komandą.

Kelmės klubas užtikrintai pradėjo susitikimą ir pasinaudojęs dažnomis vilniečių klaidomis pirmajame sete išsiveržė į priekį. Antrajame sete „Flamingo Volley“ išlygino žaidimą ir laimėjo setą 25:22.

Įspūdingu žaidusi Kelmės komanda dominavo trečiajame sete, kurį laimėjo net 25:7. Po šio smūgio vilniečiai dar bandė atsigauti trečiajame sete, bet daug tiksliau rungtyniavę „Antivio-Etovio“ tinklininkai įrodė savo pranašumą ir tapo Lietuvos čempionais.

Pirmose rungtynėse, šeštadienį, „Antivis-Etovis“ šeštadienį laimėjo po atkaklios kovos 3:2 (25:18, 25:22, 19:25, 15:25, 15:11).

Bronzos medaliai atiteko Šiaulių „Elgos-Master Idea“ tinklininkams, kurie sekmadienį 3:0 (25:14, 25:20, 25:17) antrą kartą nugalėjo Panevėžio „KKSC-Naujosios Agluonos“ komandą.