Kaip atrodo įprasta lietuvio diena? Jis keliasi anksti ryte ir vyksta į darbą, ne visada mėgstamą. Jame sunkiai, bet uoliai dirba 50-60 ir daugiau valandų per savaitę. Tada važiuoja į parduotuvę, perka vis labiau brangstančius maisto produktus, moka vis didėjančius mokesčius. Grįžta namo, žiūri negatyvios informacijos persunktas žinias, pavalgo ir eina miegoti. Kita diena nelabai skiriasi nuo prieš tai buvusios. Aišku, pasitaiko ir gražių, laimingų akimirkų, tačiau tos karčios gyvenimo duonos tenka atsikąsti kur kas dažniau.

Ar pinigai suteikia mums laimės?

Kas tipišką lietuvių daro truputėlį laimingesniu? Kas antras atsakytų, kad didesnės finansinės galimybės. Anot rašytojo publicisto Jono Avyžiaus, laimė nieko bendro neturi su turtu. Bet ar tai tikrai tiesa? Yra daugybė pavyzdžių, kurie įrodo, kad pinigai nėra svarbiausia vertybė, tačiau vis tiek negalima teigti, kad jie visiškai neprisideda prie žmogaus laimės. Jie suteikia galimybę be vargo išpildyti savo svajones: išvykti į norimą kelionę, įsigyti brangų daiktą, kurio norite, tačiau turėtumėte taupyti kelerius metus, kad jį nusipirktumėte. Pinigai leidžia suteikti galimybę vaikams lankyti brangiai apmokamus užsiėmimus, apmokėti jų studijas, valgyti kokybišką maistą, lankytis norimuose renginiuose, gyventi nevaržant savęs klausimu: „Ar užteks šį mėnesį pinigų iki kitos algos?“.

Greitų pinigų fenomenas

Vienas žinomiausių Lietuvoje seminarų ir mokymų apie sėkmę, greitą mokymąsi ir pinigų uždirbimą vedėjų Algirdas Karalius, sako, kad šioje nuolatos besikeičiančioje visuomenėje tradicinė turtėjimo strategija sunkiai dirbti ir atidėti po 10 proc. nuo savo atlyginimo, kad pensijoje būtumėte turtingas, nebegalioja. „Žmonės gyvena dinamiškais laikais, jiems visko reikia šiandien, šiandien reikia mokėti mokesčius, keliauti, be didesnės rizikos prisidurti prie atlyginimo papildomų pinigų. Žmonės šiandien yra realistai. Jie nemėgsta žodžio milijonas, nes netiki, kad gali tiek uždirbti. Greitų pinigų fenomenas kaip epidemija plinta visame pasaulyje, norisi, kad ir mūsų žmonės sužinotų, kaip jų užsidirbti“, – apie šiuolaikinių žmonių poreikius kalbėjo Algirdas Karalius.

Lektorius šiemet parengė naują mokymų programą „Greiti pinigai 2“. Jos esmė išmokyti žmones kaip neinvestuojant daug pinigų susikurti sau tokį užsiėmimą, kuris leistų prie atlyginimo prisidėti papildomų pinigų. Šios programos esmė, kad išklausęs visus keturis mokymosi etapus žmogus įgyja žinių, tampa motyvuotu kažką keisti savo gyvenime, jam suteikiami įrankiai ir įgūdžiai kaip tai įgyvendinti ir galiausiai, treneris prižiūri, kad žmogus iš tikrųjų įgyvendintų užsibrėžtus tikslus. „Įrodyta, kad norėdamas išmokti ir įvaldyti naują profesiją turi skirti 10 000 valandų, tačiau jei tavo protas veikia greitai, greitai perpranti reikalo esmę, greitai pasieki rezultatų, greitai uždirbi pinigų. Mano sukurta programa leidžia žmogui kuo greičiau pamatyti pirmuosius rezultatus, uždirbti pirmuosius pinigus, tada jau jis pats gali priimti sprendimą daryti tai toliau ar ne“, – sakė Algirdas Karalius.

Kaip paprasti žmonės užsidirbo papildomų pinigų?

Pasak žinomo lektoriaus, žmonės, kurie ateina į seminarus ir tikisi, kad lektorius viską padarys už juos, yra naivūs. Jie patys turi kardinaliai keisti požiūrį, neprarasti iniciatyvos ir dirbti. „Tie, kurie tingi tai daryti ir galvoja, kad į seminarą atskris burtininkas su malūnsparniu ir viską padarys už juos, geriau tegul neina. Tik nuo paties žmogaus priklauso jo rezultatai ir gyvenimo kokybė. Mes norime, kad į seminarus ateitų tie, kurie yra atviri naujoms žinioms ir įgūdžiams“, – savo mintimis dalijosi Algirdas Karalius.

Kadangi Algirdas Karalius ne vienerius metus veda seminarus aukščiausio lygio vadovams ir paprastiems žmonėms, kaip tapti sėkmingu gyvenime, gali papasakoti ne vieną sėkmės istoriją, kai po jo mokymų pasikeitė visas žmogaus gyvenimas. „Informaciniai verslai yra patys sėkmingiausi leidžiantys generuoti greitus pinigus. To nežinojo muzikos mokytojas Gintaras. Jis negalėjo finansiškai smarkiai klestėti, nes privačiai mokydamas žmones groti gitara nedaug teuždirbdavo. Išklausęs mano vedamus seminarus, Gintaras turėjo tiek motyvacijos, kad sukūrė savo internetinę svetainę, parengė kompaktinius diskus su pamokomis ir net specialią pamoką kaip per naktį pramokti groti gitara. Pats Gintaras pripažįsta, kad jo kaip mokytojo metodika pasikeitė ir dabar jis uždirba kur kas daugiau pinigų“, – apie savo mokinio sėkmę kalbėjo Algirdas Karalius.

Algirdo Karaliaus vedamus seminarus lankė ir gydytoja odontologė, kuri darbe praleisdavo po 10 ir daugiau valandų. Moteris lankė mokymų programą „Greiti pinigai“. Ji sukūrė dantų sveikatinimo programą, parašė 18 mokslinių straipsnių ir išleido knygą. Gydytoja odontologė tapo info verslininke ir užsidirba papildomų pinigų.

Greitų pinigų fenomenas ateina ir į Lietuvą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *