Kelmės tinklininkai kaunasi ir Vilniuje

Be kategorijos

Prieš du metus Vilniuje susikūrė tinklinio komanda Kelmės „Kražantė“. Joje žaidžia ir rungtyniauja kelmiškiai tinklininkai, kurie šio metu gyvena, dirba bei studijuoja Vilniuje. Komandai vadovauja bei joje žaidžia Egidijus Kučinskis, komandos lyderiai – tituluočiausi visų laikų Kelmės tinklininkai Darius Abromavičius bei Egidijus Makauskis. Be jų komandoje dar rungtyniauja Donatas Andriulis, Vilandas Krumplys, Tomas Daraškevičius, Simonas Urbelis, Arvydas Žasčiurinskas, Valdas Jakaitis bei trenerio Algimanto Petrovo sūnus Andrius Petrovas. Tai unikalus atvejis ne tik tinklinio, bet ir sporto istorijoje, kuomet gražiomis bei giliomis tinklinio tradicijomis garsėjanti Kelmė turi savo komandą ir Vilniuje.

Kelmės „Kražantės“ komanda jau antrą sezoną rungtyniauja Vilniaus miesto pirmenybėse, kuriuose žaidžia net dvidešimt šešios komandos, paskirstytos į A, B, C lygas. Praėjusiame sezone kelmiškiai B lygoje iškovojo bronzos medalius, o lemiamojoje kovoje dėl bronzos medalių buvę auklėtiniai nepamiršo savo pirmojo trenerio Algimanto Petrovo bei pasikvietė vadovauti komandai.

Šį sezoną Kelmės „Kražantės“ komandai žaisti sekasi dar geriau. Pusfinalyje po atkaklios kovos kelmiškiai rezultatu 3:2 nugalėjo šį sezoną iki tol dar pralaimėjimo kartelio nepatyrusią Vilniaus „UWB“ ir pateko į B lygos finalą,kuriame susikaus su Vilniaus „SM Tauro “komanda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *