Permainingas Kelmės „Antivio-Etovio“ savaitgalis

Be kategorijos

Kovo 2-ąją Kelmėje Kelmės „Antivio-Etovio“ ekipa pradėjo Lietuvos vyrų tinklinio čempionato trečiąjį ratą rungtynėmis su šio čempionato autsaideriais Vilniaus VGTU komandos tinklininkais. Kelmiškiai šiame sezone vilniečių nepasigailėjo jau trečiąjį kartą ir juos sutriuškino rezultatu 3:0 (25:13; 25:6; 25:20). Kituose dviejuose šio sezono varžybose Vilniaus tinklininkai buvo nugalėti taip pat tokiu pat rezultatu.

Kovo 3-ąją namuose kelmiškiai susigrūmė su vienu didžiausiu konkurentu turnyrinėje lentelėje – Šiaulių „Elga Master Idea“ komanda. Šiuose varžybose viskas sprendėsi tik paskutinėmis akimirkomis ir laimėtoją nulėmė tik pora sėkmingai surengtų atakų, tačiau lemiamose atakose „Antivio-Etovio“ tinklininkams nesisekė ir pergalė buvo išleista iš rankų. Kelmiškiai patyrė labai skaudų pralaimėjimą 2:3 (23:25; 25:18; 19:25; 25:15;14:16).

Ir po šio pralaimėjimo Kelmės komanda išlieka pirmoje turnyrines lentelės vietoje, turinti 22 taškus, tačiau jiems į nugarą kvėpuoja Vilniaus „Flamingo Volley“ tinklininkai, sužaidę vienomis varžybomis mažiau ir turintys 21tašką. Treti – Šiaulių „Elga Master Idea“ komanda, turinti taip pat 21tašką.

„Antivio-Etovio“ tinklininkai trečią ratą užbaigs dvejomis rungtynėmis namuose, Kelmės PRC sporto salėje, kovo16 d. žaisdami su Vilniaus „Flamingo Volley“ komanda ir kovo 17 d. – Panevežio „KKSC-Naujosios agluonos“ komanda. Abiejų rungtynių pradžia – 14 val.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *