Ugdymo įstaigų vadovų pasitarimas

Be kategorijos

2013 m. balandžio 30 d. Suaugusiųjų mokymo centre vyko Kelmės rajono ugdymo įstaigų vadovų pasitarimas.

Kelmės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Bilius informavo apie 1863 m. sukilimo metinių minėjimo renginius, atsakė į mokyklų vadovų klausimus dėl mokymo aplinkos finansavimo lėšų vėlavimo ir kuro.

Saulius Michailovas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas, supažindino su seminaro „Regioninė švietimo politika: pagalbos mokyklai, mokytojui ir mokiniui link“ balandžio 16–17 d. vykusio Druskininkuose, medžiaga.

Su galimais, respublikinės darbo grupės svarstomais, mokinio krepšelio metodikos pasikeitimais supažindino Kelmės „Kražantės“ pagrindinės mokyklos direktorius Stasys Jokubauskas.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Vijoleta Norkutė, dalyvaujanti Europos Sąjungos socialinio fondo projekto „Kokybės vadybos stiprinimas bendrojo lavinimo mokyklose  (modelių kūrimas)“ veikloje „Mokyklos tobulinimo partnerių parengimas ir veiklos modelio išbandymas“, grįžusi iš mokymų, supažindino rajono mokyklų vadovus su projekto veiklomis bei Anglijos mokyklų vertinimo sistema, veiklų tobulinimo planavimu, teikiama pagalba mokykloms po išorės įvertinimo.

„Aukuro“ vidurinės mokyklos direktorė Asta Zavadskienė įteikė padėkas mokyklų vadovams, dalyvavusiems projekte „Lokalaus tinklo kūrimas gerinant švietimo paslaugas ir didinant pagalbą specialiųjų poreikių mokiniams Kelmės bendrojo lavinimo mokyklose“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *